پارک جنگلی گیسوم

پارک جنگلی گیسوم

استان گیلان شهرستان تالش

پارک جنگلي گيسوم يکي از نقاط ديدني استان گيلان و شهرستان تالش است. مسيري زيبا و ديدني که درختان سر به فلک کشيده آن تونلي جنگلي را با نسيم خنک کوهستان هاي تالش در هم آميخته و توجه هر بيننده‌اي را به خود جلب می کنند.

در جنوب گيسوم، رضوانشهر و در شمال آن، شهر هشتپر (تالش) قرار گرفته است. در گيسوم جنگل و دريا به هم مي رسند. گيسوم نه تنها در نيمه اول سال پذيراي گردشگران است بلکه زيبايي هاي طبيعي آن در فصل پاييز و زمستان نيز بسیار دیدنی است.

در گیسوم طبیعت با همسايگي جنگل و دريا، زيبايي دو چنداني را به نمایش می گذارد.
وجود گيسوم سبب شده است که اهالی روستاي گتگسر در کنار به خاطر حضور زیاد مسافران خانه‌هاي خود را تبديل به سوئيت هاي مهمان‌پذير کرده و این روستا به يک روستاي مهمان پذير با خانه هاي ويلايي تبديل شود.

اين پارک امکاناتي نظير پارکينگ در داخل محدوده پارک، وسايل بازي کودکان، ورزشگاه، اردوگاه، پلاژ، هتل، مناطق پيک‌نيک روزانه، کمپينگ طبيعي، مسيرهاي پياده روي، مجموعه فضاهاي جنگلي باقيمانده در ناحيه شرقي، جنگل شمشاد و موزه طبيعي گل و گياه را داراست.

درختان جنگلی انبوه و انواع گونه‌های گیاهی به وپژه درختان انجیلی ( آسون دار )، سبب به وجود آمدن چشم اندازی رویایی در فصل پاییز شده است.

درباره نویسنده

client-photo-1
مهسا صادقی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید