جاکارتا
مقصد
۸ روز
مدت
دی, بهمن, اسفند
تاریخ
تهران
مبدا

جاکارتا

پایتخت کشور اندونزی

جاکارتا پایتخت و قلب کشور اندونزی و مرکز سیاسی و اقتصادی آن است. شهری پر جمعیت و پر ترافیک که بخاطر توسعه اقتصادی و بازارها و بنادر پر رونقش مهاجرین زیادی از کشورهای جنوب شرقی آسیا دارد. که این شهر را به یکی از شهرهای پر جمعیت جهان تبدیل کرده است. قدمت معابد و کاخ ها، جشن ها و فرهنگ هندو سالانه توریست های زیبادی را به این شهر می کشاند

جاکارتا دارای آب و هوای استوایی است و در تمام طول سال هوایی شرجی و گرم دارد. زمستان ها باران زیاد می بارد ولی در فصل بهار از سمت دریا باد می وزد که هوا را مطبوع می سازد. از آوریل تا اواسط نوامبر زمان مناسبی برای سفر به این شهر است.

بیست کیلومتری شمال غربی شهر  جاکارتا فرودگاه بزرگ و بین‌المللی سوکارنا هاتو اولین چیزی است که بعد از ورود به شهر خواهید دید؛ فرودگاه سه تا ترمینال پروازهای داخلی و خارجی دارد.

برای این طرف و آن طرف رفتن در سطح شهر، علاوه بر تاکسی و اتوبوس، اتوبوس‌های خط ویژه بهتر می‌توانند شما را از شر ترافیک نجات دهند؛ در بعضی از محله‌های مرکز شهر هم می‌توانید سراغ باجاج‌ها ( موتورهای سه چرخ کابین‌دار) را بگیرید. بهتر است یک بار سوار باجاج بشوید، سرعت زیادشان با بدلیجات و مهره‌هایی که به در و دیوار کابین‌ها آویزان می‌کنند، تجربه‌ی بامزه‌ای خواهد بود.

شهر مینیاتوری تامان اولین چیزی است که باید در جاکارتا به سراغش بروید، ؛ همان‌طوری که اسمش نشان می‌دهد تمام فرهنگ و دیدنی‌های اندونزی با مجسمه‌های هنرمندانه‌ی مینیاتوری در این باغ بزرگ گردآوری شده است. شهر مینیاتوری تامان تا ۸ شب باز است و راهنماهای زیادی دارد.

اطلاعات تکمیلی

نوع اقامت گاههتل
حمل و نقلهواپیما

پرواز اتحاد به جاکارتا

تـرانسفرفرودگاهی

ویزاي توریستی

7 شـب اقـامت بـا صبحـانه

راهنماي انگلیسی زبان

جاکارتا
جاکارتا
نام تورتور جاکارتا
نوع تور هنر و فرهنگ , شهر و خرید
 مدت اقامت7 شب و ۸ روز
تاریخ اعتبار۱۶ دی تا ۲۵ اسفتد هر روز
 مناسب برای خانواده همراه با کودکان , زوج ها , سالخوردگان , افراد مجرد , جوانان
خدمات صبحانه , راهنمای محلی , ترانسفر فرودگاهی , اخذ ویزای توریستی
 محل اقامتهتل
 برنامه سفر

 ویژه سال نو میلادی

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی آرمنیا ، 5 شب اقامت در هتل با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت شهری ، سیم کارت ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی

 کلاس پروازیکلاس اقتصادی
 خط هواییالاتحاد
بوع بلیطبلیط رفت و برگشت , بلیط چند سره

آژانس هواپیمایی سفر گشت

آدرس :

تهران – میرداماد – میدان مادر – نبش رازان شمالی – پلاک 101 -طبقه اول- واحد 1

تلفن :

02122252729

ایمیل :

safargashtagency@gmail.com

جاکارتا
جاکارتا
جاکارتا

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده

دیدگاه شما

امتیاز