استانبول
مقصد
3 شب
مدت
دی
تاریخ
تهران
مبدا

استانبول

کشور ترکیه

استانبولیا قسطنطنیه بزرگ‌ترین  شهر کشور ترکیه  می باشد که مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه  نیزمحسوب می شود.این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را ازیکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در  این دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر نیز واقع شده است.این شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد، بارانی و برفی ویژگی آب و هوای استانبول است. میزان بارش سالیانه استانبول به طور میانگین ۸۷۰ میلی‌متر است. میزان رطوبت نیز اغلب زیاد است.فعالیت فرهنگی، جهانگردی و تجارت و بازرگانی به اهمیت زندگی در شهر ادامه خواهند داد.  زندگی روزانه در استانبول رنگارنگ و در حال جنبش و ادامه‌است همراه با دقت بسیار در نگهداری روم، روم شرقی و عمارت‌های ترکی. استانبول اغلب اوقات مرکز و پایتخت ترکیه در مواقع تجارت، پذیرایی، سرگرمی، فرهنگی، آموزشی، خرید، جهانگردی و هنری به شمار می‌آید. بیش از نیمی از جمعیت در قسمت اروپایی زندگی و کار می‌کنند. گروه بزرگی از مردم در مناطق مسکونی، قسمت آناتولیایی زندگی می‌کنند و از پل‌ها و گذرگاه‌ها برای رفتن به کار در شهر استفاده می‌کنند.

جاذبه های گردشگری و توریستی استانبول بسیار زیادند، از مساجد و کاخ ها گرفته تا موزه ها و بازارهای تاریخی، در طول سال پذیرای توریست هایی از کل دنیا هستند. اکثر این جاذبه ها حول و حوش منطقه سلطان احمد واقع شده اند و منطقه هایی مانند بی اوغلو و تاکسیم هم چیزی کم از منطقه سلطان احمد ندارند. مسجد آبی (مسجد سلطان احمد) و مسجد ایاصوفیه مکان هایی هستند که هر توریستی قطعاً از آنها بازدید می کند

ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد (مسجد آبی)،کاخ توپکاپی (توپکاپی سارایی)،کاخ دلمه باغچه،بازار بزرگ استانبول (کاپالی چارشی)،موزه باستان شناسی استانبول،میدان تاکسیم،کلیسای چورا،برج گالاتا،قلعه روملی حصار نیز از مناطق پر بازدید گردشگری محسوب می شود.

استانبول

 

اطلاعات تکمیلی

کلاس اقامتگاه???, ????, ?????
نوع اقامت گاههتل
حمل و نقلهواپیما

خدمات :

بلیط رفت و برگشت

ترانسفر فرودگاهی

سه شب و چهار روز اقامت در هتل

بیمه مسافرتی

لیدر فارسی زبان

گشت شهری

استانبول

توضیحات:

*نرخ کودک بدون تخت 550000 و نرخ کودک زیر 2 سال 100000 می باشد

مدارک لازم :

*پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار

دبی

خیابان عباس آباد ، میدان تختی ، ابتدای سورنا ، نبش کوچه آریا وطنی پلاک 4
021-88507190
استانبول
استانبول
استانبول
استانبول
استانبول
استانبول
استانبول

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده

دیدگاه شما

امتیاز